GMJ spol. s r.o.

Dolní 165/1, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel.: 566 629 216, fax: 566 629 216, e-mail: info@gmj-strechy.cz, web: www.gmj-strechy.cz

  • Klempířství
  • Pokrývačství
  • Tesařství
  • Doprava
  • Žďár nad Sázavou
Úvod -> O nás

Česká společnost GMJ spol. s.r.o. se již od roku 1998 specializuje na střechy. Nové střechy na klíč i rekonstrukce střech. Provádíme klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce a prodáváme také kvalitní materiály pro stavbu či rekonstrukci střechy. Naše firma zaměstnává 9 zkušených a zručných řemeslníků. Provozovna je ve Žďáře nad Sázavou - Vysočina. Střechy stavíme po celé republice. Pro představu o naší práci můžete nahlédnout do sekcí Reference a Fotogalerie. Těšíme se na spolupráci!

Střechy na klíč i rekonstrukce střech

Stavíme nové střechy na klíč, ale provádíme také opravy a rekonstrukce střech. Dodáme vám a odborně namontujeme střechu dle vašich představ a požadavků. Přijedeme, navrhneme ideální řešení a bezplatně zpracujeme cenovou nabídku. Po vzájemné dohodě vám dodáme veškeré materiály potřebné ke zhotovení vaší nové střechy či k její rekonstrukci od našich partnerů (např. Bramac, KM Beta, Tondach, Ruukki, Jutadach, Velux aj.). Poté střechu namontujeme či zrekonstruujeme. Samozřejmostí je čistota a předání v předem v dohodnutém termínu.

klempířství, pokrývačství, tesařství – Žďár nad Sázavou, Vysočina

Děláme střechy již téměř 20 let. Za tuto dobu si dovolíme tvrdit, že naše služby jsou na vysoce profesionální a kvalitní úrovni a za všechny naše střechy ručíme dobrým jménem firmy. Nabízíme vám tyto odborné práce:

  • pokrývačské práce – pokládka střešní krytiny, opravy a rekonstrukce střech, střechy na klíč včetně zateplení apod.
  • klempířské práce – oplechování střech a fasád, pokládka plechových střech, montáž okapů a celých okapových systémů, opravy a rekonstrukce a čištění žlabů, svodů aj.
  • tesařské práce – rekonstrukce střech, nové krovy, opravy stávajících krovů a další tesařské práce spojené se střechami

Prodej materiálů pro střechy

Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými výrobci klempířských a pokrývačských materiálů. Rádi vám poradíme s výběrem materiálu, doporučíme ideální kombinaci. Kromě samotné realizace střechy vám zajistíme také dodávku materiálů na stavbu a jejich montáž. Prohlédnout materiály pro střechy si můžete jednoduše v našich odkazech na stránky našich partnerů. Součástí střech a také naší nabídky jsou i okapní systémy, střešní okna či speciální klempířské výrobky.


Kontaktujte nás, přijedeme, poradíme vám, střechu naceníme v nejkratším možném termínu.

Ocenění Spolehlivá firmaOcenění Spolehlivá firma

Předmět podnikatelské činnosti:

Pokrývačství Klempířství Tesařství Doprava
Bramac Orel Klempířství Tesařství Doprava

 

 

 
GMJ spol. s r.o. - Czech Republic, e-mail: info@gmj-strechy.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies